Garez.Org | Hack Forum - Hacker Sitesi - Warez Forum - Crack Forum - Leak Nulled Forum
Neler yeni

Warez VivaKurumsal Creative Agency Açık Kaynak + Üye Paneli

Gizli içerikleri görüntülemek için konulara random / anlamsız mesaj yazmak ban sebebidir!

CrackRoot

Çömez
Çömez
Selamlar ben CrackRoot,

Bugünki paylaşımımızda farklı forumlarda premium olarak gördüğüm bir temayı dıza atıcaz.
Elite VİP bölümüne atacaktım aslında fakat tüm forumlar VİP atınca farkımız olsun istedim. Bildiğiniz gibi ilkler hep bizden çıkıyor.

Bu temada ilk bizden çıkacak ve açık kaynak olarak çıkacaktır.
Açık kaynak olmasının yanı sıra ek modül olarak satılan "Üye Paneli ve Üyelik" sistemide içerisinde entegreli bir şekilde indireceksiniz. Yani tek olmayan Canlı destek entegrasyonu onuda siz yaparsınız bence.

Fazla konuyu uzatmadan temanın demosunu şöyle bırakayım.

DEMO

Script tarafımca denendi ve kullanıyorum. Ben kullanırken herhangi bir alanda sorun yaşamadım sizde yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Admin paneli girişi :
siteadi.com/www şeklindedir. systemx admin içinde uyelikler görünmez. systemx i isterseniz kaldırabilirsiniz.

Gelelim indirme bağlantılarına

Görüyorum çok çakal var kendi forumu için konu arayan. Yapmayın bunu hoş değil. İsimleri temizleyip kendi isimlerinizi yazmayın ayıp ayıp Smile

CrackRoot.

kamiklan

Jilet
Jilet Üye
Selamlar ben CrackRoot,

Bugünki paylaşımımızda farklı forumlarda premium olarak gördüğüm bir temayı dıza atıcaz.
Elite VİP bölümüne atacaktım aslında fakat tüm forumlar VİP atınca farkımız olsun istedim. Bildiğiniz gibi ilkler hep bizden çıkıyor.

Bu temada ilk bizden çıkacak ve açık kaynak olarak çıkacaktır.
Açık kaynak olmasının yanı sıra ek modül olarak satılan "Üye Paneli ve Üyelik" sistemide içerisinde entegreli bir şekilde indireceksiniz. Yani tek olmayan Canlı destek entegrasyonu onuda siz yaparsınız bence.

Fazla konuyu uzatmadan temanın demosunu şöyle bırakayım.

DEMO

Script tarafımca denendi ve kullanıyorum. Ben kullanırken herhangi bir alanda sorun yaşamadım sizde yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Admin paneli girişi :
siteadi.com/www şeklindedir. systemx admin içinde uyelikler görünmez. systemx i isterseniz kaldırabilirsiniz.

Gelelim indirme bağlantılarına

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Görüyorum çok çakal var kendi forumu için konu arayan. Yapmayın bunu hoş değil. İsimleri temizleyip kendi isimlerinizi yazmayın ayıp ayıp Smile

CrackRoot.
teşekkürler

Üst Alt