Garez.Org | Hack Forum - Hacker Sitesi - Warez Forum - Crack Forum - Leak Nulled Forum
Neler yeni

League Of Legends 2022 Sezon Öncesi İlk Vuruş Rün Önizlemesi

Gizli içerikleri görüntülemek için konulara random / anlamsız mesaj yazmak ban sebebidir!

Darkinc

GAREZ
Yönetici
Garez Yönetim
Katılım
22 Kas 2021
Mesajlar
965
Tepkime puanı
1,479
Puanları
7
Hepinize selamlar dostlar. Bildiğiniz gibi 15 kasımda (yani 2 gün sonra) bulunduğumuz 11. sezon bitecek ve 12. sezon başlayacak. Bu yüzden PBE serverinde sürekli yeni değişiklikler ve güncellemeler görüyoruz. Bu güncellemelerden biride oyuna 12. sezonda giriş yapacak olan yeni rünümüz olan "İlk Vuruş" a göz atalım.

Bir rakip şampiyona o sana hasar vermeden önce veya çatışmanın ilk 0,25 saniyesinde bir saldırı veya yetenekle hasar vermek 5 Altın ve 3 saniyeliğine İlk Vuruş kazandırır. İlk Vuruş, şampiyonlara yönelik saldırılarının ve yeteneklerinin %12 İlave Hasar vermesini sağlar ve bu ilave hasarın %100'üne (menzilli şampiyonlar için %70'ine) eşdeğer miktarda altın kazandırır.

Bekleme süresi: 25-15 sn. (seviyeye bağlı)


İlk Vuruş, bir şampiyona ilk vuruşu yaptığınızda (ya da şampiyonlarla girilen çatışmaların ilk anlarında saldırmayı başardığınızda) size muazzam bir avantaj sunan bir anahtar rün. İlave hasarın yanı sıra sunduğu ilave altınla eşya dönüm noktalarına beklenmedik anlarda ulaşmanızı sağlıyor. Bu seçenek, rünlerinden hem anlık mekanik fayda hem de stratejik ve uzun vadeli kazanç elde etmek isteyen oyuncular için tasarlandı.

Ondan en iyi şekilde faydalanabilmek için rakiplerinizden daha hızlı davranarak ilk vuruşu yapmalı ve 3 saniyelik güçlendirme sırasında mümkün olduğunca fazla hasar vermelisiniz. Bu rün, yeteneklerini rakiplerinden önce isabet ettirebilen uzun menzilli şampiyonlar ve tüm hasarlarını çok kısa bir süre içinde verebilen suikastçılar için harika.

Bu rünün özellikle Katarina 'da çok işe yarayacağını hem denedim hem gördüm. PBE şartlarında ben tam iyi deneyemesem de deneyen youtuber arkadaşlardan da gördüğüm kadarıyla (birini aşağıya bırakacağım) rün çok iyi çalışıyor. Bu rün derecelide çok rağbet görür mü bilmiyorum. Sonuçta bir yenilmez değil (yenilmeze nerf geliyor :/) fakat yine de denenebilir ve iş yapacak bir rün olduğuna şüphem yok. Bu rün ilham yolunda olucak. Ve bu rün gelirken bir diğerini de götürecek. Prototip: Heptaş :(. Ben heptaş rününün çok oynandığını görmedim fakat yine de çok olanaklı bir ründü. Sağlık olsun. Bir diğer yazımızda görüşmek üzere iyi forumlar.

 
Üst Alt