Garez.Org | Hack Forum - Hacker Sitesi - Warez Forum - Crack Forum - Leak Nulled Forum
Neler yeni
Gizli içerikleri görüntülemek için konulara random / anlamsız mesaj yazmak ban sebebidir!

Darkinc

GAREZ
Yönetici
Super Moderator
Blitz, League Of Legends oyunu için biçilmiş bir kaftandır. Son zamanlarda alternatifleri çıkmış olsa bile benim gözümde kullanabileceğiniz ve size çok yardımcı olacak bir programdır. Gelin biraz özelliklerinden bahsedelim.

Arayüz

Adsiz594c9a947d64da9b.png

Böyle sade bir arayüz ile karşılıyor bizi uygulamamız. Maç geçmişinizi ve eğer maçı blitz programı ile oynadıysanız size kaç lp verdiğini bile gösteriyor (Blitz'i kapatmadığınız sürece). Maçlarda hangi rolü oynadığınızı, KDA skorunuzu, görüş skorunuzu, dakika başı minyon oranınızı, dakika başı hasar oranınızı, Tekli-Esnek oynadığınızı ve hangi şampiyonu oynadığınızı gösteriyor. Ortalama liginizi kazanma kaybetme oranınızı size istatistiksel olarak sıralıyor uygulamamız.

Maç Geçmişi

Adsizb234a6ad5c1749cc.png

21.png

İlk resimde sizi diğer liglerin ortalama istatistikleri ile kıyaslıyor. Mesela ben görüş ve minyon konusunda çok geride kaldığım için ortalama bir bronz oyuncusu benden daha iyi gözüküyor. Hasar olarak ortalama bir oyuncudan çok fazla vurduğum için S+ notu almışım. Oyun size 2. resimdeki gibi solda kötü yaptığınız şeyler hakkında analiz çıkarıyor ve bunları size not ediyor. Mesela bana mümkün olduğunca totem kullanın yazmış. Genelde kazandığınız maçlarda çok kötü sonuçlar çıkarmazken kaybettiğiniz maçlarda her şeyin detayına kadar inip size çok güzel tavsiyeler verebiliyor. Oyun boyu ne kadar hasar vurduğunuzu, hangi şampiyonların banlandığını, rakiplerinizin ya da takımınızdakilerin hangi liglerde olduğunu da gösteriyor. Ve sizi kendine göre bir sıraya sokuyor. Ben oyun boyu 2. sıradayken bizim supportumuz mvp olarak yer alıyor.

İstatistikler

Adsiz97cf025b05ea44c4.png

Size ortalama liginize göre bir istatistik çıkarıyor. Bu ligde hangi şampiyon liste başını çekiyorsa ya da daha çok tercih ediliyor daha güçlü oluyorsa onu gösteriyor. Mesela şuan en meta support plat liginde sorakaymış. Bu listeyi verirken size karakterlerin yanında onları counterlayabileceğiniz karakterleri de göstermeyi unutmuyor. Mesela Brand, Soraka karşısında %63 lük bir kazanma oranına sahipmiş. Bu da demek oluyor ki soraka gördüğünüzde karşısına çekebileceğiniz bu yamadaki en mantıklı çar Brand. Bu arayüzde tabiki bunlarla sınırlı değil. Bir sürü şampiyon var. Hepsine göz atabilirsiniz.

Pro Builds

Adsiza94708b61e54088b.png

İşin açıkçası bu oyuncular Blitz mi kullanıyor yoksa Blitz bunları takip mi ediyor algoritma nedir tam emin değilim. Fakat profesyonel arenada boy gösteren oyuncular ne kadar zaman önce hangi karakterle oynamış, hangi eşya dizilimini yapmış, hangi karaktere göre almış, hangi rün dizilimini yapmış ve bunun gibi bir çok istatistiği görebiliyorsunuz. Bu da size profesyonel oyuncuların ne yaptığıyla ilgili büyük bir avantaj sağlıyor.

Oyun İçi Yardım

Adsizc54c15301016613d.png

Karakter seçim ekranında ilk yardımı başlıyor. Uygulama kendini genelde clientin önüne atıp size sol tarafta da görebileceğiniz gibi rün seçenekleri sunuyor. İsterseniz oradan isterseniz de hemen biraz aşağısında görebileceğiniz gibi profesyonel oyuncuların hangi karşılaşmada hangi rün ve item dizilimlerine gittiğini görebilir ve onları cliente aktarabilirsiniz. Karakterinizi seçtikten sonra aşağıdaki gibi Blitz seçtiğiniz rün ve eşyaları otomatik olarak sizin clientinize yolluyor.

232.png

Bu aşamadan sonra siz isterseniz lol clienti üzerinden isterseniz blitz üzerinden beğenmediğiniz bir rün varsa değiştirebiliyorsunuz. Tabi bir de oyun içi katkısı var ki bu en beğendiğim yanı aslında.

21321312.png

Size önce hangi yeteneğinizi yükselteceğinizi daha sonra hangi eşyayla başlamanız gerektiğinden bahsediyor. Temel eşya dizilimi de veriyor. Ama en sevdiğim yanı bu değil mini harita da görebileceğiniz gibi orman sayacı benim en sevdiğim özellik. Eğer sizin takım arkadaşınız tarafından kesilen bir orman yaratığı varsa ya da rakip ormanda görüşlü bir şekilde kesilen orman yaratığı varsa Blitz bu orman yaratıklarının tekrar ne zaman doğacağının süresini tutuyor. Siz de mini harita üzerinden onları takip ederek karşı ormancıya baskı uygulayıp oyunda 1 tık daha öne geçebilirsiniz. Bu kadar da değil. Sizin (ya da seçtiğiniz) liginizdeki ortalama bir oyuncunun her dakika ortalama ne kadar minyon yapması gerektiğini sağ üstte gösteriyor. İsterseniz kendinizi profesyonel oyuncular ile de karşılaştırabiliyorsunuz. Böylece her dakika lig yükseltme hedeflerinize daha yakın oluyorsunuz. Söylediğim ayarlar uygulama üzerinden yapılıyor.

Adsiz8f85c47b522c9d39.png

Soldan arayüzler seçeneğine tıklayın. Orada bazı ayarlar göreceksiniz. Onları kendinize göre ayarlayın ve bu kadar. Artık daha iyi bir oyuncu olabilmek için tamamen ücretsiz ama bir o kadar da profesyonel bir yardım aldınız. Uygulamayı indirmek için kendi sitesine yani

Everything you need to win— all bundled into a revolutionary desktop app powered by AI, and built with professional players.
blitz.gg
blitz.gg
adresine gidebilir ve indirebilirsiniz. Yeni güncelleme ile pro bir sürüm çıkarmışlar. Bence gereksiz fakat kullanan arkadaşlar bilir. Bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kullanın kullandırtın. Hepinize iyi oyunlar!

Üst Alt